Yhteystiedot

Ota yhteyttä myyntiin tai huoltoon. Tilaa varaosia nykyisiin laitoksiin.

Toimipisteemme

+358 3 526 6600

Oy Galvatek Ab

Vesijärvenkatu 38

15140 Lahti, Finland

 

Seuraa meitä

Twitter

LinkedIn

YouTube

Henkilöt

Ulf2_300x300px.jpg

Ulf Pråhl

Managing Director
+358 3 526 6656
ulf.prahl@galvatek.fi

Jarno_300x300px.jpg

Jarno Virtanen

General Manager | Aviation
+358 3 526 6677
jarno.virtanen@galvatek.fi

Riku2_300x300px.jpg

Riku Paavola

Financial Manager
+358 40 7629 979
riku.paavola@galvatek.fi

Sebastian_300x300px.jpg

Sebastian Kobus

General Manager | Plating
+48 60 736 9859
sebastian.kobus@galvatek.fi

Matti2_300x300px.jpg

Matti Masalin

Manager | Water Treatment
+358 3 526 6661
matti.masalin@galvatek.fi

JaniV_300x300px-300x300.jpg

Jani Välkky

Manager | Sales & Development
+358 3 526 6660
jani.valkky@galvatek.fi

Pekka_300x300px.jpg

Pekka Kiilholma

Project Manager
+358 3 526 6691
pekka.kiilholma@galvatek.fi

Jouni2_300x300px.jpg

Jouni Alén

Project Manager
+358 3 526 6694
jouni.alen@galvatek.fi

Kalle_300x300px.jpg

Kalle Huovila

Project Manager
+358 3 526 6653
kalle.huovila@galvatek.fi

Galvatek_personnel_blank-300x300.png

Henryk Grzybek

Project Manager
+48 501 432 207
henryk.grzybek@galvatek.pl

Artur_300x300px.jpg

Artur Gozdek

Project Manager
+48 502 066 381
artur.gozdek@galvatek.fi

Jouko_300x300px.jpg

Jouko Gustafsson

Project Manager
+358 3 526 6655
jouko.gustafsson@galvatek.fi

JaniR_300x300px.jpg

Jani Ruhanen

Head Designer
+358 3 526 6695
jani.ruhanen@galvatek.fi

gt_kimmo_pehkonen-300x300.jpg

Kimmo Pehkonen

Mechanical Engineer
+358 3 526 6353
Kimmo.Pehkonen@galvatek.fi

Kimmo_300x300px.jpg

Kimmo Hämäläinen

Mechanical Engineer
+358 3 526 6699
Kimmo.Hamalainen@galvatek.fi

gt_kari_vekki-300x300.jpg

Kari Vekki

Mechanical Engineer
+358 3 526 6674
kari.vekki@galvatek.fi

Jari2_300x300px.jpg

Jari Lehtinen

General Manager | Automation & Service
+358 3 526 6658
jari.lehtinen@galvatek.fi

gt_ismo_nygren-300x300.jpg

Ismo Nygren

Project Manager | Automation
+358 3 526 6675
ismo.nygren@galvatek.fi

Ville_300x300px.jpg

Ville Eronen

Automation Engineer
+358 3 526 6693
ville.eronen@galvatek.fi

Galvatek_personnel_blank-300x300.png

Hannu Seppälä

Automation Engineer
+358 03 526 6699
hannu.seppala@galvatek.fi

Teemu_300x300px.jpg

Teemu Tiainen

Project Manager | Electric
+358 3 526 6696
teemu.tiainen@galvatek.fi

Toni_300x300px.jpg

Toni Sievänen

Service Manager
+358 3 526 6679
toni.sievanen@galvatek.fi

Lasse_300x300px.jpg

Lasse Näränen

Project Manager | Water Treatment
+358 3 526 6659
lasse.naranen@galvatek.fi

gt_harri_salo-300x300.jpg

Harri Salo

After Sales Engineer
+358 3 526 6698
harri.salo@galvatek.fi

turbex_300x300px_2.jpg

UK & Ireland|Turbex

John Huntingdon | Managing Director
+44 7966 394599
john.huntingdon@turbex.co.uk

daes-logo-300x300.jpg

Middle-East, Africa & Americas| DAES Distribution

Juerg Bartlome / Managing Director
+971 50 455 4690
juerg.bartlome@daesgroup.com

jjsea-logo-300x300.png

Southeast Asia | Jebsen & Jessen Technology

Jeremy Chee | Regional Director
+65 6305 3688
jeremy_chee@jjsea.com